O nás

Společnost Stapox VB s.r.o vznikla v roce 2006 jako obchodní firma zaměřená na prodej stavebního materiálu a velkoobchod pryžových podlahovin a pryžových profilů. Navázala na aktivity fyzické osoby Antonín Sláma. Zkušenosti s prodejem stavebního materiálu máme od roku 2001.

Významným mezníkem byl v roce 2017 vstup naší společnosti do sdružení BigMat, evropské sítě nezávislých stavebnin. Členstvím v tomto sdružení vám můžeme nabídnout příznivější ceny, lepší služby a širší sortiment materiálů.

V roce 2019 se nám podařilo rozšířit prodejní a skladovací plochu na dvojnásobek. To nám umožnilo rychlejší a pružnější dodávky stavebního materiálu.

Zajišťujeme kompletní dodávky stavebního materiálu od základové desky, hrubé stavby přes suchou výstavbu až po střechu, včetně zateplených fasád a okrasných prvků v okolí domu. Zákazníkům poskytujeme poradenský servis včetně zpracování cenových nabídek.

Zabýváme se také prodejem písků a drtí.

Rozvoz stavebního materiálu zajišťujeme vlastním nákladním autem s hydraulickou rukou a rozvoz písků a drtí třístranným sklápěčem.

NAŠI DODAVATELÉ